Όλα τα θέματα από τις υπόλοιπες Ευρωπαϊκές Λίγκες
#1508
Ο Νεϊμάρ αναφέρθηκε στο καλοκαίρι που πέρασε και τα συναισθήματά του, τότε και τώρα, στην Παρί Σεν Ζερμέν.

Όλο το καλοκαίρι, το όνομα του ήταν ένα… σίριαλ με πολλά επεισόδια. Το ενδιαφέρον για επιστροφή στη Μπαρτσελόνα, ήταν δεδομένα, σε κάποια φάση έπαιξε και το σενάριο της Ρεάλ Μαδρίτης, αλλά τελικά, ο Βραζιλιάνος, παρέμεινε στην Παρί. «Πιστεύω πως όταν δεν είσαι χαρούμενος, ανεξάρτητα από τη δουλειά που κάνει, προσπαθείς να το αλλάξεις, να βρεις νέα μέρη, νέα δουλειά που θα μπορείς να βρεις τον εαυτό σουτ. Αυτό προσπάθησα να κάνω κι εγώ, αλλά κατέληξα να παραμείνω. Και όπως έχω πει ξανά, θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό» δήλωσε σε συνέντευξη του, ενώ η Μάντσεστερ Σίτι.

Θα δώσω το 100% στο γήπεδο Νεϊμάρ
Ο Νεϊμάρ, που είναι εκτός λόγω ενός ακόμα τραυματισμού για ακόμα μία φορά, αναφέρθηκε και στη σεζόν που ξεκίνησε… «Όλα καλά τώρα. Είμαι χαρούμενος, θα δώσω το 100% στο γήπεδο και θα προσπαθήσω να φέρω νίκες στην Παρί, ειδικά στο Champions League. Ξεκίνησα καλά, δόξα τω Θεώ. Με γκολ, βοηθώντας την ομάδα με κάθε δυνατό τρόπο. Ελπίζω να μείνει έτσι κατά τη διάρκεια όλης της σεζόν. Και στο τέλος της, να είμαστε όλοι χαμογελαστοί» δήλωσε ο ίδιος, με την ομάδα του.
Θα είναι η Λίβερπουλ αυτή που θα κατακτήσει και φέτος το Champions League;
Advertisement

Ασφαλεια απο 7€ τον μηνα / Εως 12 ατοκες δοσεις